przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Sukcesy pływaków z Krasnegostawu na Mistrzostwach Polski Juniorów!!!

AKTUALNOŚCI

Sukcesy pływaków z Krasnegostawu na Mistrzostwach Polski Juniorów!!!
15-07-2019

W dniach 10-12 lipca w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu, gdzie na najwyższym podium dwukrotnie stanął Norbert Zacharzyński. Nasz rodak zdobył dwa złote medale w kategorii Juniorów 16-letnich w stylu klasycznym na dystansach: 100 m (z czasem 1:04.90) i 200 m (z czasem 2:19.58).
Kilka dni wcześniej, 5-7 lipca br., odbyły się zawody w Olsztynie, gdzie dwa medale (złoto i brąz) zdobył Wojciech Sławacki. Krasnostawianin startował w kategorii Juniorów Młodszych 14-lat. Najlepszy wynik uzyskał pokonując rywali na 50 m stylem dowolnym (z czasem 25.30), a brąz wywalczył na 100 m tym samym stylem (w czasie 55.84).

Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi UKS Wodnik Krasnystaw - Andrzejowi Miciule i życzymy kolejnych sukcesów.