Informacje dla przedsiębiorców

Informacja

Informacja dla osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu informacyjno – doradczym dot. pozyskiwania dotacji w ramach lokalnych strategii rozwoju finansowanych z PROW 2014-2020
Spotkanie odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2017 r. o godzinie 10.00 w Sali Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie (ul. Marka Sobieskiego 3)
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zgłoszenia przybycia przyjmujemy do dnia 07.04.2017 r. do godziny 12.00

Prosimy o potwierdzenie udziału telefonicznie pod numerem 82 5767049
lub drogą e-mailową na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

 Uprzejmie informujemy, że w dniu 07.03.2017 od godz. 10.00 do godz. 14.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Krasnymstawie odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców:

„Podejmowanie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich „ w Krasnymstawie. Uczestnicy spotkania poznają możliwości uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Więcej informacji na stronie: rpo.lubelskie.pl

Nowe nabory wniosków dla firm

Uprzejmie informujemy, że Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości prowadzi aktualnie nabory wniosków o dofinansowanie dla przedsiębiorców w ramach następujących działań:

Działanie 1.3 Infrastruktura badawczo-rozwojowa w przedsiębiorstwach

Działanie 3.3 Przedsiębiorstwa odpryskowe

Działanie 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP – dla średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji na stronie: http://rpo.lubelskie.pl/aktualnosc-582-uwaga_nowe_nabory_wnioskow_dla_firm.html


Dotacje na prowadzenie działalności gospodarczej


Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców- bezpłatne spotkanie w Zamościu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zamościu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców w 2017 roku ” na którym przedstawione zostaną możliwości wsparcia przedsiębiorców na inwestycje w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 w ramach Funduszy Europejskich.

Na spotkaniu przedsiębiorca dowie się:

- Jak przeszkolić siebie i swojego pracownika z udziałem środków europejskich.

- Jakie możliwości ma przedsiębiorca by sfinansować swoje inwestycje.

- Czy istnieją inne drogi finansowania swoich pomysłów niż dotacja.

- Czym jest innowacja.

Rekrutacja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 13.01.2017 r. (do godz. 11.00) lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Czytaj więcej...

Uchwały sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości:

Uchwała XIV/112/2016 Rady Miasta Krasnystaw z dnia 25 lutego 2016 r. w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis

Uchwała dotyczy zwolnienia od podatku od nieruchomości budynków, lub ich części, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz gruntów związanych z tymi budynkami. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy, którzy realizując na terenie Krasnegostawu nową inwestycję utworzą nowe miejsca pracy.

Ulgi nie mogą zostać zastosowane w przypadku prowadzenia na terenie nieruchomości działalności finansowej i ubezpieczeniowej(banków, działalności pożyczkowej, kredytowej i ubezpieczeniowej), a także hurtowej i detalicznej działalności handlowej. 

Czytaj więcej...

Wydłużono termin zgłoszeń na spotkanie "Fundusze unijne dla przedsiębiorców"

Z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w spotkaniu "Fundusze unijne dla przedsiębiorców", organizator- Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie- wydłużyła termin zapisów do dnia 6 grudnia br. 


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYKalendarz

Galeria