Informacja Burmistrza Krasnegostawu

W związku z pismem Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwracamy się z prośbą o opinie i uwagi w następujących sprawach:

  1. Poselski projekt ustawy o ochronie zwierząt oraz niektórych innych ustaw, (KP Prawo i Sprawiedliwość).
  2. Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt oraz niektórych innych ustaw, (KP Platforma Obywatelska oraz Nowoczesna).
  3. Obowiązującego w Polsce systemu ubezpieczeń upraw i zwierząt gospodarskich oraz potrzeby powrotu do obowiązujących powszechnych ubezpieczeń rolniczych.
  4. Oczekiwań rolników względem pszczelarzy oraz pszczelarzy względem rolników, jak również działań jakie należy podjąć w celu eliminacji sytuacji konfliktowych pomiędzy tymi wzajemnie uzupełniającymi się grupami rolników.

Mając na uwadze powyższe, Urząd Miasta Krasnystaw do dnia 21 marca 2019 r. przyjmuje opinie i uwagi, celem przedłożenia ich Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Stanowisko można przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. oraz w formie pisemnej Biuro Obsługi Mieszkańców, Urząd Miasta Krasnystaw, Plac 3 Maja 29, 22-300 Krasnystaw (parter).
Kalendarz

Galeria