„Razem pomóżmy Wiktorowi!”

Dnia 11 lutego br. uczestniczyliśmy w Aukcji Charytatywnej pt. „Razem pomóżmy Wiktorowi!”. Podczas wydarzenia w Sali Kinowej Krasnostawskiego Domu Kultury, każdy mógł zakupić cegiełkę w kwocie 10 zł, wziąć udział w licytacji lub poczęstować się ciastem przygotowanym przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Koncert poprowadzili Pani Dorota Sawa – Prezes LGD Krasnystaw PLUS oraz Marek Wieczorek – Dyrektor Generalny Telewizji Lubelska.TV.

Kwota uzbierana w trakcie licytacji - 9099,20 zł zostanie przeznaczona na leczenie wspaniałego, lokalnego artysty Pana Wiktora Pacana, który zmaga się z poważną chorobą.

Więcej o Panu Wiktorze tu ->
https://skarbonka.alivia.org.pl/wiktor-pacan?fbclid=IwAR0ZGgltFgZga7plhgX6MJP7yD3ykJTtO8T3kWnikg-XBv-t76MqRz3Zolg

Akcja została zorganizowana dzięki współpracy Stowarzyszenia Twórców Kultury PALETA, Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, Kapeli Alternatywy 5, w której gra Pan Wiktor, Krasnostawskiego Domu Kultury oraz Lokalnej Grupy Działania Krasnystaw PLUS.

Aukcję uświetnili swoją obecnością muzycy i wokaliści z Kapeli Alternatywy 5, Kapeli z Gorzkowa, z MDK, a także Marek Wieczorek solo.

Osoby, które chciałby jeszcze wesprzeć zbiórkę, zachęcamy do uczestnictwa w Balu Charytatywnym, który odbędzie się 23 lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopienniku o godzinie 18:00. Koszt biletu wynosi 80 zł/osoba. Zapisy przyjmowane są przez sekretariat Agencji Rozwoju Lokalnego w Krasnymstawie tel. 82 576 17 29.

Wsparcie dla Pana Wiktora można przekazać również za pośrednictwem fundacji Alivia.


Kalendarz

Galeria