UKS Jedynka Krasnystaw - relacja z turnieju

W dniu 20 stycznia br., na hali sportowej PSP Nr 1 im. Adama Mickiewicza, odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2010  Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, które rozgrywały spotkania każdy z każdym. UKS Jedynka Krasnystaw 2010 zajęła 1 miejsce. W całym turnieju Jedynka zdobyła 25 bramek, a straciła tylko 5, co mówi samo za siebie. Chłopcy grali w składzie: Damian Czajka, Michał Ciechan, Bartosz Lupa, Alan Ferbes, Wojciech Wyrostek, Alan Czuba, Bartosz Kurzyński, Jakub Karczmarek, Adam Zaraza, Krystian Weremczuk.

- Wyróżniającym się zawodnikiem drużyny UKS Jedynka Krasnystaw został Damian Czajka,

- Najlepszym Strzelcem Turnieju został nasz zawodnik Michał Ciechan, który zdobył 9 bramek,

- Najlepszym Zawodnikiem Turnieju - Miłosz Wójtowicz (Świdniczanka),

- Najlepszym Bramkarzem Turnieju - Oskar Bodzak z AP Bronowice,

- Nasz zawodnik Alan Czuba dostał dyplom za bardzo dobrą grę defensywną od Pana Marka Piwko radego Rady Powiatu Krasnostawskiego. Gratulujemy!


Nasza drużyny rozegrała następujące spotkania:

JEDYNKA : NIEDŹWIADEK II CHEŁM 5:1 (Ferbes*2,Czuba, Ciechan, bramka samobójcza)
JEDYNKA : AP BRONOWICE 1:2 (Lupa)
JEDYNKA : GÓRNIK ŁĘCZNA 2:1 (Ciechan*2)
JEDYNKA : ŚWIDNICZANKA 1:1 (Wyrostek)
JEDYNKA : NIEDŹWIADEK I CHEŁM 5:0 (Lupa*2, Ciechan*3)
JEDYNKA : BKS LUBLIN 4:0 (Ciechan, Lupa*2, Karczmarek)
JEDYNKA : TOMASOVIA 2:0 (Ciechan, Ferbes)
JEDYNKA : FA ZAMOŚĆ 5:0 (Wyrostek, Ferbes, Ciechan, Kurzyński, Lupa)


Klasyfikacja:

1. UKS Jedynka Krasnystaw
2. Świdniczanka Świdnik
3. AP Bronowice Lublin
4. Tomasovia Tomaszów Lubelski
5. Football Academy Zamość
6. AP GKS Górnik Łęczna
7. UKS Niedźwiadek I Chełm
8. BKS Lublin
9. UKS Niedźwiadek II Chełm

Dziękujemy Staroście Krasnostawskiemu Panu Andrzejowi Leńczukowi, Burmistrzowi Miasta Krasnystaw Panu Robertowi Kościukowi, Panu Markowi Piwko radnemu Rady Powiatu Krasnostawskiego, Panu Marcinowi Wojewodzie prezesowi BS w Izbicy oraz Prezesowi UKS Jedynka Krasnystaw Panu Markowi Kwietniowi i rodzicom dwóch roczników za pomoc w organizacji dwudniowego turnieju 19-20.01.2019. Do zobaczenia za rok!


Informacja i zdjęcia: UKS Jedynka Krasnystaw

Kalendarz

Galeria