Informacja - Program Czyste Powietrze

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż od dnia 27 listopada br. zmianie ulega miejsce składania papierowych wersji wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Wnioski należy składać w Biurze Programu Czyste Powietrze, Al. Kraśnicka 31 w Lublinie, 3 piętro, lokal 302 w godzinach pracy Punktu Informacyjnego-od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 13.30 lub za pośrednictwem poczty / kuriera na adres: Biuro Programu Czyste Powietrze, Al. Kraśnicka 31, 20-718 Lublin (GOOGLE MAPS).

Jednocześnie informujemy, iż od dnia 27 listopada br. Sekretariat WFOŚiGW w Lublinie, ul. Spokojna 7, nie przyjmuje wniosków o dofinansowanie w wersji papierowej (nie dotyczy wniosków przesłanych pocztą / kurierem z datą stempla pocztowego / datą nadania przesyłki kurierskiej do 27 listopada 2018 roku).

Jedyny właściwy adres e-mail ws. zapytań w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Prosimy o zaprzestanie wysyłania maili dotyczących Programu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , który jest dedykowany sprawom związanym z administrowaniem Portalu beneficjenta - Administrator portalu nie odpowiada na pytania dotyczące Programu Priorytetowego.

Wszelkie pytania dotyczące Programu Priorytetowego prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Treść: WFOŚiGW w Lublinie
Kalendarz

Galeria