Zapraszamy!

W dniach 11 listopada 2018 roku w Krasnymstawie odbędą się powiatowe obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Z okazji tej pięknej, okrągłej rocznicy, Komitet Honorowy Obchodów 100-lecia Niepodległości przez Polskę w powiecie krasnostawskim organizuje, wspólnie z naszym Miastem, podniosłą oraz wartą zapamiętania uroczystość.

Obchody święta niepodległości rozpoczną się o godzinie 14:00 uroczystym pochodem, który wyruszy sprzed kościoła Matki Bożej Pocieszenia w Krasnymstawie w stronę Rynku Miejskiego. Tam właśnie o 15:00 rozpocznie się Msza święta w intencji ojczyzny, po której nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej, pokaz sztucznych ogni i  występy lokalnych zespołów artystycznych. Wszyscy uczestnicy pochodu mogą liczyć na ciepły posiłek.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości zapraszamy serdecznie do Krasnostawskiego Domu Kultury, gdzie o godz. 18.00 w Sali widowiskowej odbędzie się finał projektu „Krasnystaw dla Niepodległej”. Złożą się na niego promocja książki „Dzieje Krasnostawskie” oraz koncert zespołu Ani Brody i Maćka Pruchniewicza - Nova Energia.

Kalendarz

Galeria