Włoskie hity w KDK!

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 14 października o godz. 17:00 do Sali Widowiskowej na spektakl muzyczny „Ciao Ciao Bambina”. Bilety w cenie 40 (normalny) i 35 zł (ulgowy) do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. „Ciao Ciao Bambina” to najsłynniejsze włoskie utwory w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego - musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i przeboje dobrze znane polskiemu odbiorcy.

Bohater wspomina swoje życie i drogę artystyczną, prowadząc nas przez trzy dekady XX wieku. Towarzyszymy mu w podróży promem wycieczkowym do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych, gdzie poznajemy klimat nowojorskiej Małej Italii. Po powrocie do Europy, widzowie udają się w towarzystwie Marino Mariniego do kabaretów Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii, gdzie biorą udział w jego wielkim sukcesie nad Sekwaną.

Spora część spektaklu koncentruje się na ogromnym sukcesie, jaki Marino Marini odniósł w Polsce. Poznajemy historię jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz genezę słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.

Od dnia premiery spektakl był wystawiany ponad 180 razy w całej Polsce. W ciągu 80 minut usłyszymy m.in. takie szlagiery jak: „Azzurro”, „Marina”, „O'sole mio”, „Love in Portofino”, „Volare” czy „Quando, quando quando”!

Pomysłodawcą i reżyserem spektaklu jest Nicola Palladini. Scenariusz napisała Małgorzata Wojtulewicz.

Informacja i plakat: Krasnostawski Dom Kultury

Kalendarz

Galeria