Biznes Lubelskie w Krasnymstawie

W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Starosty Powiatu Krasnostawskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się w 25 września o godz. 16:30 w "Restauracji Zamkowej" Ośrodka Magnum Bonum w Krasnymstawie przy ul. Krasickiego 4a. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na określoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, samorządowców oraz instytucji otoczenia biznesu z powiatu krasnostawskiego. Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak pozyskiwać nowych klientów, promować swoje usługi i produkty, budować rozpoznawalną markę własnej firmy. Spotkanie będzie również okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i przedstawienia swoich oczekiwań wobec Samorządu Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania przedsiębiorczości.

Dodatkowo podczas wydarzenia znani dziennikarze telewizyjni i specjaliści od budowania wizerunku przeprowadzą szkolenie jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą.

Spotkanie potrwa ok. 2,5 godziny i zakończy się poczęstunkiem – program w załączeniu.

Poniżej przesyłamy link to strony rejestracyjnej, na której w prosty i szybki sposób można dokonać rejestracji na spotkanie. http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow

Serdecznie zapraszamy

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 601 801 165

Zapraszamy również na profil „Biznes Lubelskie 2018” na Facebooku: https://www.facebook.com/bizneslubelskie2018/
Kalendarz

Galeria