Kolejne sukcesy "Sokoła" Krasnystaw

Angelika Terejko brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim

26 maja w Pleszewie (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Klub Taekwondo „Sokół” Krasnystaw reprezentowała Angelika Terejko. Dzięki punktom zdobytym wcześniej na zawodach z cyklu Pucharu Polski nasza zawodniczka nie musiała walczyć w eliminacjach. Stoczyła jedną wygraną walkę z przeciwniczką ze Szczecinka (wynik: 18-5), zapewniając sobie brązowy medal. W walce o wejście do finału uległa zawodniczce z AZS Poznań, która później wygrała całą kategorię.

39 medali „Sokoła” Krasnystaw na Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich

3 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego dzieci i młodzików w taekwondo pod patronatem Prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Zawodnicy z Klubu Taekwondo „Sokół” Krasnystaw rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych z kolegami i koleżankami m.in. z Ostrowca, Ożarowa, Końskich, Lublina i Bełżyc. Spisali się doskonale zdobywając aż 39 medali!

Kamil Dziak – złoty medal

Malwina Król – 3 złote i srebrny medal

Patryk Dobosz – 2 złote i srebrny medal

Natalia Dobosz – 4 brązowe medale

Przemek Guz – złoto, srebro i brąz

Wiktoria Chodor – 2 złote i 3 srebrne medale

Martyna Łuczyn – 2 złote i 2 srebrne medale

Oliwia Górecka – 2 złote i 3 srebrne medale

Karol Śmigasiewicz  - 2 srebrne i 3 brązowe medale

Michał Trela – 3 złote i 2 srebrne medale

W konkurencji drużynowej reprezentacja „Sokoła” w składzie: Oliwia Górecka, Wiktoria Chodor, Martyna Łuczyn, Michał Trela i Karol Śmigasiewicz wywalczyła drugie miejsce i piękny puchar dla klubu.

Informacja i zdjęcia: "Sokół" Krasnystaw

Kalendarz

Galeria