Dzień Dziecka w Rynku Miejskim

Miejski Międzynarodowy Dzień Dziecka został zorganizowany w dniu 3 czerwca 2018 r. Podczas wydarzenia najmłodsi mogli skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Wydarzenie rozpoczęły warsztaty muzyczne w Ratuszu Miejskim. Poprowadziła je Ania Broda - piosenkarka, instrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która wspólnie z najmłodszymi dała koncert przy dźwiękach cymbałów, liry korbowej oraz dzwonków.

Na scenie w Rynku Miejskim wystąpiły także zespoły taneczne i wokaliści współpracujący z Krasnostawskim Domem Kultury oraz Młodzieżowym Domem Kultury.

Podczas wydarzenia dzieci brały udział w konkursach oraz korzystały z atrakcji, które przygotowane zostały we współpracy ze sponsorami. Dziękujemy firmom z terenu Miasta, które pomogły uświetnić tegoroczną imprezę.

Warta, która ma swoje oficjalne przedstawicielstwo przy ul. Matysiaka 7 zapewniła bezpłatne dmuchańce. Najmłodsi uczestniczyli też w konkursach plastycznych i współzawodniczyli w speed goal'u i turbo kozaku przygotowanych wspólnie przez Partner NC+ Gregor-instalacje z placówki przy Placu 3-go Maja 29 oraz Rybkę Mini Mini. Dodatkowo firma Trans-Pal (PSB Mrówka) mieszcząca się przy ul. Rejowieckiej zapewniła najmłodszym upominki i nagrody. Na wydarzeniu obecna była tradycyjna maskotka sklepu - wesoła Mrówka, która spacerowała wśród mieszkańców rozdając drobne gadżety.

Imprezę zorganizował Krasnostawski Dom Kultury. Instytucja otrzymała dofinansowanie ze środków Miasta Krasnystaw w ramach programu Postaw na Rodzinę.

Kalendarz

Galeria