Kabaret Ani Mru Mru w KDK!

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 17 maja o godz. 20.00 do sali widowiskowej na występ Kabaretu Ani Mru-Mru. Bilety w cenie 55 zł do nabycia na stronach www.biletynakabarety.pl, www.kupbilecik.pl,  www.bilety.krasnystaw.pl oraz w kasie KDK.

Kabaret Ani Mru-Mru w Krasnymstawie zaprezentuje nowy program pn. „Ostatnie takie trio”, w którym mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. „Ostatnie takie trio” to coś, czego na pewno nie wolno przegapić…

Zamówienia na bilety grupowe przyjmowane są pod nr tel. 601 500 545.
Kalendarz

Galeria