Plebiscyt Sportowy Powiatu Krasnostawskiego 2017

Uprzejmie informujmy że, wydawca Super Tygodnia w Krasnymstawie, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie i Urząd Miasta Krasnystaw organizują Plebiscyt Sportowy Powiatu Krasnostawskiego 2017.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji. Mieszkańców naszego powiatu zachęcamy do czynnego uczestnictwa i głosowania na swoich kandydatów. Prezesów klubów sportowych  prosimy o wytypowanie i przesłanie zgłoszeń wyłącznie drogą mailową w terminie do dnia 12 stycznia br. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 18 stycznia br.

Należy wytypować:

a)  do 10 kandydatów na Sportowca Roku 2017. Zgłoszenie powinno zawierać: - imię i nazwisko, wiek, zdjęcie sportowca, sportową kategorię wiekową, adres do korespondencji, olimpijską dyscyplinę sportową uprawianą przez zawodnika, zwięzłą informację o osiągnięciach sportowych w roku 2017, nazwę klubu.

b) maksymalnie dwa zgłoszenia drużyny 2017 roku, spośród których czytelnicy czasopisma    “Super Tydzień”   wybierają  Drużynę Roku 2017.

c)  jednego kandydata do tytułu Trenera Roku 2017. Zgłoszenie powinno zawierać: - imię i nazwisko, wiek, zdjęcie trenera, adres do korespondencji, dyscyplinę sportową, nazwę klubu, zwięzłe uzasadnienie wyboru.

d) do 5 kandydatów w kategorii Sportowiec Specjalny Roku 2017 spośród osób niepełnosprawnych. Zgłoszenie powinno zawierać: - imię i nazwisko, wiek, zdjęcie sportowca, adres do korespondencji, olimpijską dyscyplinę sportową uprawianą przez zawodnika, zwięzłą informację o osiągnięciach sportowych w roku 2017, nazwę klubu.

Powyższe informacje proszę przesyłać do dnia 12 stycznia 2018 roku na adresy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , a także jednocześnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , Już od dnia 15 stycznia br. w czterech kolejnych numerach tygodnika Super Tydzień Krasnostawski ukazywać się będą kupony do głosowania. Każdy czytelnik ma możliwość wysłania nieograniczonej liczby kuponów. Szczegółowe zasady organizacji plebiscytu ustala regulamin zamieszczony jako załącznik.

Regulamin plebiscytu sportowego powiatu krasnostawskiego 2017

Kalendarz

Galeria