SPACER PO WNĘTRZACH HISTORYCZNYCH MIASTA

Spacer historyczny w ramach projektu „Kultura z Wami!”. Kierunek wskazuje: Konrad Grochecki. Świętujemy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Wymarsz sprzed Krasnostawskiego Domu Kultury. Nie zapomnij aparatu fotograficznego!

Dnia 22 kwietnia o godz. 10.00 chcemy Was zabrać na nietypowy, ale za to wielce atrakcyjny spacer po Krasnymstawie. Okazje ku temu są dwie: realizacja naszego projektu „Kultura z Wami!” i przypadający na 18 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Zwiedzimy Dworek Starościński, refektarz augustiański i dawne kolegium jezuickie. O tych miejscach jak najbardziej barwnie opowie Wam historyk Konrad Grochecki. Prosimy Was o zabranie aparatów i smartfonów. W trakcie spaceru będziemy robić zdjęcia, nie tylko zabytkom, także miejscom w Krasnymstawie dla Was ważnych, inspirujących i kulturotwórczych. Mamy nadzieję, że wskażecie ich jak najwięcej. Chcemy, aby Wasze fotografie trafiły na specjalną mapę, która pomoże nam zebrać zasoby i potencjały Krasnegostawu. W miasto wyruszamy o godz. 10.00 sprzed siedziby Krasnostawskiego Domu Kultury.

Spacer diagnostyczny jest częścią projektu „Kultura z Wami!”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017".
Kalendarz

Galeria