Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Krasnostawskiego

Redakcja Super Tygodnia zaprasza wszystkich sportowców, kibiców i czytelników do udziału w plebiscycie sportowym. Wspólnie będziemy wybierać najpopularniejszych sportowców i drużyny z miasta i powiatu krasnostawskiego. Współorganizatorami plebiscytu są: Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie i Urząd Miasta Krasnystaw, a także urzędy gmin powiatu krasnostawskiego.

Najpopularniejszych Sportowców Roku 2016 w poszczególnych gminach i w mieście Krasnystaw (po jednym z każdej gminy) wybiorą czytelnicy Super Tygodnia Krasnostawskiego spośród wszystkich kandydatów zgłoszonych do plebiscytu. Czytelnicy wyłonią także Drużynę Roku 2016. Głosować można na kuponach umieszczonych w Super Tygodniu oraz SMS-owo.

Swoich laureatów wyłoni także specjalnie powołana Kapituła w kategoriach: Sportowiec Roku 2016 do lat 15 (10 laureatów), Sportowiec Roku 2016 powyżej lat 15 (10 laureatów), także Trener Roku 2016 (1 laureat) oraz Sportowiec Specjalny Roku 2016 (5 laureatów). Zawodnicy i drużyny mają też przypisaną treść, którą należy wpisać w SMS-a.

Ostatni kupon ukaże się w wydaniu z 6 marca. Kupony można wrzucać do skrzynek Super Tygodnia przy ulicy Poniatowskiego 4 c oraz przy biurze TBS (naprzeciwko Aldika).

Głosowanie SMS-owe trwa do 10 marca do godziny 15:00.

Koszt SMSa - 2,46 zł. Nr SMS: 72051.

Lista zawodników na stronie:

http://www.supertydzien.pl/wiadomosci/826,wybieramy-najpopularniejszych-sportowcow-powiatu-k

 Kalendarz

Galeria