Radni


SMORGA ANDRZEJ
Krasnostawianie                                      

OKRĘG: 1
ULICE: Błonie, Grobla, Hetmana Jana Zamoyskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Leśna, Lwowska od nr 1 do nr 123, Mikołaja Sienickiego, Miodowa, Mostowa – nieparzyste od nr 15 do nr 41 i parzyste nr 10, Nieczaja, Przemysłowa, Przeskok, Pszczela, Rejowiecka, Zawieprze.

PODOLAK MONIKA
PZK

OKRĘG: 2
ULICE: Bławatna, Bohaterów Września, Gołębia, Gospodarcza, Jabłonkowa, Kickiego, Kółkowa, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Nasienna, Polna, Stokowa od nr 1 do nr 28, Torowa, Tytoniowa, Ułańska, Wiśniowa, Witosa, Wójta Stanisława.


WRZESIŃSKI MAREK

Krasnostawianie



OKRĘG: 3
ULICE: Bieleszy, Czuby, Księdza Ściegiennego, Lwowska od nr 124, Łukasińskiego, Niesieckiego, Sokołowskiego, Stokowa  od nr 29, Wąska.

POCIŃSKA-BARTNIK AGNIESZKA
Krasnostawianie

OKRĘG: 4
ULICE: Browarna, Cicha, Czysta, Jezuicka, Kościelna, Marszałka Piłsudskiego nieparzyste od nr 1 do nr 5A i parzyste od nr 2 do nr 14, Matysiaka, Mostowa – nieparzyste od nr 1 do nr 9, parzyste nr 2, Oleszczyńskiego, Partyzantów, Plac 3 Maja, Pocztowa, Podwale, Rzeczna, Sikorskiego, Zamkowa, Zaułek Nadrzeczny, Żurka.


TURZYNIECKI DARIUSZ

PZK

OKRĘG: 5
ULICE: Borowa, Brzechwy, Czechowicza, Jaskółcza, Kłosowskiego od nr 1 do nr 25 A, Korczaka, Krasickiego, Makuszyńskiego, Miętowa, Modra, Nadwieprzańska,  Piaskowa, Ptasia, Różana, Słoneczna, Słowicza,  Spacerowa, Tuwima, Wysockiej.


WOROTYŃSKI MARCIN

SLD

OKRĘG: 6
ULICE: Konopnickiej, Marszałka Piłsudskiego – nieparzyste od nr 7 do nr 39 i parzyste od nr 16 do nr 50, Sobieskiego nr 4A i nieparzyste od nr 3 do nr 5D, Zielona.


JAKUBIEC ANDRZEJ

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

PZK

OKRĘG: 7
ULICE: Bociania, Gawryłowa, Kacza, Kilińskiego, Kołowrót, Kościuszki, Łąkowa, Polewana, Rybia, Szkolna, Topolowa, Wspólna.

BEREZOWSKI LECH

PK
OKRĘG: 8
ULICE: Anny Jagiellonki, Grunwaldzka, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Królowej Sońki, Litewska, Okrzei – parzyste od nr 50 do nr 172B, Poniatowskiego, Władysława Jagiełły, Zygmunta Augusta.

_

SWATEK ADAM
PZK
OKRĘG: 9
ULICE: PCK
Janusz Rzepka RZEPKA JANUSZ
Przewodniczący Rady Miasta
PZK
OKRĘG: 10
ULICE: Mickiewicza, Okrzei – nieparzyste od nr 1 do nr 21C i parzyste od nr 2 do nr 48.
BRODZIK GRZEGORZ
PZK
OKRĘG: 11
ULICE: Chmielna nr 3, nr 3A i nr 5, Głowackiego, Okrzei – nieparzyste od nr 23 do nr 29, Sobieskiego nr 7A, nr 7B i parzyste od nr 10 do nr 14 A.
MAZUREK PAWEŁ
Krasnostawianie
OKRĘG: 12
ULICE: Chmielna nr 4, Okrzei – nieparzyste od nr 31 do nr 35, Sobieskiego – parzyste od nr 16 do nr 24.
Marcin Wilkołazki WILKOŁAZKI MARCIN
Krasnostawianie
OKRĘG: 13
ULICE: Graniczna od nr 6A do nr 6D, Sobieskiego nr 7C i nr 7D, Tokarzewskiego nr 43, nr 45, nr 47.

HUKIEWICZ KAMIL
Krasnostawianie

OKRĘG: 14
ULICE: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bojarczuka, Bojarskiego od nr 10 do nr 13, Ceramiczna, Graniczna od nr 3 do nr 5 i od nr 7 do nr 119, Kolonia Krakowskie Przedmieście, Krańcowa, Kresowa, Kuflowa, Odrodzenia, Okrzei – nieparzyste od nr 37 do nr 123, Orląt Lwowskich, Podmiejska, Reja, Sienkiewicza, Sobieskiego – nieparzyste od nr 9 do nr 55 i parzyste od nr 26 do nr 40, Szymonowicza, Tokarzewskiego od nr 1 do nr 41, Waręckich.

KWIECIEŃ EWA
PZK

OKRĘG: 15
ULICE: Bacha, Bojarskiego od nr 1 do nr 9, Cegielniana, Chopina, Czajkowskiego, Kamieńskiej, Kłosowskiego od nr 26, Krakowskie Przedmieście, Lutosławskiego, Marszałka Piłsudskiego – nieparzyste od nr 41 i parzyste od nr 52, Moniuszki, Mozarta, Paderewskiego, Piekarskiego, Porucznika Zręba, Szarych Szeregów, Szymanowskiego, Wagnera, Zacisze.









Kalendarz

Galeria