Krasnystaw - STYPENDIA BURMISTRZA WRĘCZONE

STYPENDIA BURMISTRZA WRĘCZONE PDF Email

     Dnia 25 czerwca br. w miejskich zespołach szkół w obecności rodziców i zaproszonych gości pożegnano rok szkolny 2009/2010. Podczas uroczystości wyróżnieni uczniowie klas szkoły podstawowej i gimnazjum odebrali Stypendium Burmistrza Krasnegostawu oraz Stypendium Dyrektora Szkoły przyznane za najlepsze wyniki w nauce oraz wysokie osiągnięcia sportowe. Wraz z Dyrektorami placówek wyróżnienia wręczyli Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec oraz Przewodniczący Rady Miasta Krasnystaw Bogusław Kalinecki.
     Stypendia Burmistrza Krasnegostawu otrzymali:
W Zespole Szkół Nr 5 im. Orląt Lwowskich:
Szkoła Podstawowa Nr 5
1. Agata Kawa (5,72)
2. Szymon Antonik (5,701)
3. Amanda Dzik (5,54)
Gimnazjum Nr 5
1. Milena Mazurek (5,60)
2. Agata Kołtun (5,60)

W Zespole Szkól Nr 4 im. Jana Pawła II:
Szkoła Podstawowa Nr 4
1. Natalia Dzida (6,0)
2. Justyna Morowiec (5,9)
3. Agnieszka Chwiejczak (5,88)
4. Michał Sadowski (5,81)
5. Natalia Wójcik (5,81)
Gimnazjum Nr 4
1. Jagoda Chmiel (5,66)
2. Katarzyna Żeżuła (5,53)
3. Karolina Kozak (5,4)
4. Michał Madeja (5,4)
5. Cyprian Mataczyński (5,33)

W Zespole Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
1. Paulina Bereza (5,72)
2. Iga Patejuk (5,63)
3. Ewelina Kwiecień (5,63)
4. Natalia Sulowska (5,72)
5. Aleksandra Szymczyk (5,81)
6. Michał Bobryk (5,54)
7. Alan Kwiecień (5,54)
Gimnazjum Nr 1
1. Łukasz Turzyniecki (5,47)
2. Anna Kot (5,47)
3. Piotr Ziniewicz (5,4)

Nagrody Dyrektora Szkoły
w poszczególnych placówkach otrzymali:
Szkoła Podstawowa Nr 5 za wyniki w nauce
1. Justyna Ciechański (5,50)
2. Monika Bochyńska (5,50)
3. Patryk Amerek (5,45)
4. Paulina Demczuk (5,40)
5. Anna Rudnik (5,40)
6. Magdalena Żurek (5,40)
7. Kamil Dzida (5,40)
8. Olga Kruk (5,36)
9. Magdalena Kowalska (5,30)
10. Aleksandra Zielińska (5,30)
11. Weronika Skibińska (5,20)
12. Małgorzata Mięczak (5,20)
13. Lidia Zacharzyńska (5,20)
Gimnazjum Nr 5 za wyniki w nauce
1. Jakub Antoniak (5,56)
2. Paulina Czwórnóg (5,53)
3. Bartłomiej Bojarczuk (5,50)
4. Jan Antoniak (5,47)
5. Karolina Demczuk (5,46)
6. Dorota Ciechański (5,42)
7. Eryk Warchulski (5,31)
8. Maciej Rudnik (5,20)
9. Anita Cichosz (5,13)
10. Kamil Oleszek (5,13)
11. Patrycja Stojańska (5,13)
Za osiągnięcia sportowe
1. Bartłomiej Wrzesiński
2. Maciej Karauda

Zespół Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa Nr 4
1. Julia Staszak (5,81)
2. Ilona Roman (5,72)
3. Izabela Stasiuk (5,72)
4. Aleksandra Manachiewicz (5,70)
5. Kinga Tubilewicz (5,63)
6. Aleksandra Dmitroca (5,63)
7. Rafał Bojarczuk (5,63)
8. Patrycja Żydek (5,45)
9. Aleksandra Ścibor (5,45)
10. Patrycja Brzyszko (5,45)
11. Maciej Adamski (5,36)
12. Norbert Surowiecki (5,36)
13. Katarzyna Jagiełło (5,36)
14. Karolina Brześcińska (5,27)
15. Małgorzata Mołczan (5,27)
16. Jan Marciniec (5,27)
17. Wojciech Rogowski (5,27)
18. Jakub Sokół (5,27)
19. Aleksandra Rubaj (5,27)
20. Paulina Iłowiecka (5,27)
21. Karol Piwko (5,18)
22. Justyna Czuba (5,18)
23. Bartłomiej Krawiec (5,18)
24. Anna Kaliniak (5,18)
25. Sylwia Nosal (5,18)
26. Paulina Sobstel (5,18)
Gimnazjum Nr 4
1. Maciej Marucha (5,26)
2. Dominika Weremko (5,26)
3. Izabela Sobczuk (5,20)
4. Julia Hacia (5,20)
5. Agnieszka Wójcik (5,20)
6. Piotr Pekar (5,14)
7. Karolina Franczak (5,13)
8. Kornelia Figiel (5,13)
9. Grzegorz Mazurek (5,13)
10. Michał Wójcik (5,13)
11. Karolina Mazurek (5,07)
12. Jakub Pitura (5,06)
13. Katarzyna Staszak (5,06)

Zespół Szkól Nr 1 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
1. Adam Ogonowski (5,27)
2. Aleksandra Łucja Chałubińska (5,27)
3. Aleksandra Pidek (5,27)
4. Paweł Piątkowski (5,27)
5. Monika Mąka (5,27)
6. Zuzanna Gleń (5,27)
7. Mikołaj Trochimiuk (5,36)
8. Klaudia Jurkiewicz (5,45)
9. Adrianna Stańczuk (5,45)
10. Zuzanna Agata Piłat (5,36)
11. Dominika Błędkowska (5,45)
12. Kinga Galewska (5,27)
13. Kamila Weremko (5,27)
14. Paulina Prokopiuk (5,45)
15. Wojciech Matycz (5,45)
16. Agata Siwiec (5,27)
Gimnazjum Nr 1
1. Olga Madeja (5,27)
2. Katarzyna Roksana Piątkowska (5,27)
3. Katarzyna Buczkowska (5,27)
4. Mateusz Borys (5,33)
5. Weronika Kwiecień (5,33)
6. Kinga Łaniewska (5,33)
7. Alan Brzozowski (5,36)
8. Katarzyna Hać (5,27)

 






 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
(C) 2014 Krasnystaw